if_photoif_put_inmenu
NOVOSELSKYI
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 224-44-00 Показати
+38 (050) +38 (050) 188-02-02 Показати

Ковані огородження сходів, перила та поручні

Приховати

Вам в дитинстві хотілося жити у величному замку, з красивими кованими поручнями, сходами, великими вікнами? Хоч дитинство вже позаду, але сьогодні збудувати будинок з своїх мрій не є чимось не здійсненним і важким. Особливо, коли майстерність ковалів виходить за звичні рамки і з’являються неймовірні вироби, такі як металеві поручні.

Металеві поручні з художньою ковкою в прольотах сходових маршів чи перилах балконів – головна складова оздоблення Вашого житла. Такі ковані елементи виглядатимуть оригінально і додаватимуть престижу всій території.

Окрім краси і надійності ковані поручні надають довершеності будинку чи приміщення.

Основною перевагою металічних виробів з декоративною ковкою є можливість виконання в будь якому стилі, що дозволяє поєднувати з різними інтер’єрами. Проектуючи дизайн сходів, ковані перила втілюють скульптурну композицію, додають колориту.

Роботи ковальських майстерень Богдана Новосельського, прикрашають будівлі не тільки в містах України, а й за кордоном, мають ексклюзивний вигляд з елементами художнього кування. Для зручності ми створили сайт с англійською й сайт з арабською версіями, тому ви можете показувати наші роботи своїм друзям, родичам з інших країн. Ми завжди прислухаємося до побажань замовника, до його вподобань, та готуємо версію дизайну відповідно до потреб.

Ініціали, герби, емблеми також робляться на кованих перилах для сходів, кованих балконах, та виглядають особливо і гарно

Схожі розділи

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×