if_photoif_put_inmenu
NOVOSELSKYI
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 224-44-00 Показати
+38 (050) +38 (050) 188-02-02 Показати

Ковані ворота

Художня ковка – це магічне ремесло з віковою історією розвитку. Але людині не відразу були підвладні вогонь і жорсткий метал. Лише отримавши над ними владу, вона почала втілювати свої найсміливіші ідеї та задуми. І вже до початку 15 століття, прикрашування воріт ковкою стало затребуваним видом мистецтва.

Недарма в європейському світі ворота є візитною карткою кожного будинку, адже це перше, що бачить людина, коли наближається до ділянки. А символізують вони поріг великої таємниці, що відкриває вхід в незвіданий простір.

Ворота, декоровані ковкою, заслужено вважаються найбільш надійною і витонченою огорожею. Вони виглядають як предмет мистецтва, а хитромудрі вигини металу тільки на перший погляд здаються ненадійними. Ковані ворота можуть бути прозорими, ажурними, повністю або частково закритими. Полотна таких воріт бувають без надмірностей, або складаються з оригінальних прикрас у вигляді виноградних лоз, вензелів, гілок, родинних гербів. У будь-якому випадку, вони ідеально виконують свою захисну функцію і до того ж, демонструють відмінний смак власника.

Не можна не згадати переваги таких воріт. Це висока універсальність і поєднання практично з будь-якими будівельними матеріалами, різноманітність стилів і форм, ексклюзивність, міцність і довговічність. Ковані ворота ідеально впишуться в ландшафт і будуть радувати око оточуючих.

Схожі розділи

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×