if_photoif_put_inmenu
NOVOSELSKYI
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 224-44-00 Показати
+38 (050) +38 (050) 188-02-02 Показати

Ковані балкони та тераси

Балконні перила використовують з метою безпеки от уже кілька сотень років. Проте це не просто точка опори, це ще й невід’ємна декоративна складова . У наш час це може бути обшивка пластиковими панелями, металопластикові конструкції чи зварні решітки – проте жоден із цих типових варіантів не стане окрасою вашого балкону. Щоб справді зробити фасад вашої будівлі елегантним, вишуканим і унікальним слід звернутись до художньої ковки.

На відміну від решти видів огорож, ковані парапети не перешкоджають доступу природнього джерела освітлення, відкривають огляд і не «крадуть» площу. А враховуючи їхню надзвичайну міцність та надійність в поєднанні з стійкістю до корозії та невибагливістю в догляді – ковані балкони займають почесне перше місце.

Декорований кованими поручнями балкон розцінюється не як елемент будівлі, що несе лише функціональне навантаження, а більше як її декоративна складова. Огородження, виконані за технологією художнього кування –є незмінною класикою, яка ніколи не вийде з моди і буде доречною при будь-яких метаморфозах Вашого фасаду.

Схожі розділи

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×